Mobilus baras vestuvėms. 10 populiariausių paslaugos tiekėjų

Mobilus baras vestuvėms. 10 populiariausių paslaugos tiekėjų

Mobilus baras vestuvėms ir kuo skiriasi populiariausi šios paslaugos tiekėjai?

Organizuojate svarbiausią gyvenimo šventę ir galvojate, kuris mobilus baras vestuvėms pats tinkamiausias ir labiausiai atitiks Jūsų lūkesčius? Remiantis renginių organizatorių ir planuotojų asmeniniais atsiliepimais, atrinkome 10 pačių populiariausių mobilių barų. Kai kurie mobilūs barai Jums pasiūlys kiek daugiau nei vieną paslaugą, o tai gali padėti Jums sutaupyti laiko, bei finansų. Kiekvienas paminėtas mobilus baras turi savitą stilių, tad kviečiame susipažinti ir išsirinkti Jums širdžiai artimiausią, kuris džiugins Jus ir Jūsų svečius artėjančioje šventėje. Mobilūs barai vestuvėms, su kuriais supažindinsime: SUNBAR, Trendybar, CwB Barmenai, Icy Shakers, Open Baras, Bubble Tower, 1830 baras, M-2 Bar, eMVi, Barmen For You.

SUNBAR

Mobilus baras vestuvėms bet kuriame Lietuvos mieste. Partneriai su įvairiais kitų paslaugų tiekėjais, tad viską galite rasti vienoje vietoje. Itin platus siūlomų paslaugų pasirinkimas: mobilus kokteilių baras, barmenų paslaugos, šampano taurių piramidė, šampano staliukas, kokteilių gaminimo pamokos, koteilių degustacija bei kaljanų nuoma tiekiama parnerių Hookahgo. SUNBAR komanda pasirūpins logistika ir paruoš viską šventei vos per kelias valandas. Kokybiški bei švieži ingredientai, kokteiliai, šotai ar bet kokie kiti gėrimai džiugins Jus ir Jūsų svečius visą renginio laiką. Platus kokteilių meniu, bei nuotaikingi, patyrę barmenai. Ištaiginga šampano piramidė su LED apšvietimu bei sauso ledo dūmais sukurs nuostabų, interaktyvų renginio akcentą, kuris papuoš Jūsų renginio nuotraukas.

Kaljanų nuoma – gan nauja, tačiau itin pasiteisinusi pramoga. Tiršti, aromatingi dūmai sukurs atpalaiduojančią atmosferą ir suburs draugus į vieną artimą ratą.

Mobilus baras - Šampano piramidė nuo 150€ - Barmenai - Kaljanų nuoma

Mobilus baras vestuvėms. 10 populiariausių paslaugos tiekėjų

Trendybar

Trendybar barmenai pasirūpins viskuo, ko prireiks barui Jūsų renginio metu. Atsipalaiduokite ir leiskite baro klausimus išspręsti profesionalams. Jus džiugins platus paslaugų pasirinkimas: mobilus baras, kokteilių gaminimo paslaugos, šampano siena, fotosienelė, pasitikimo staliukas bei šampano piramidė. Labai originali ir gerų emocijų suteikianti šampano siena taps Jūsų renginio atrakcija, kuri taip pat, puikiai tiks ir svečių nuotraukoms. Visos išvardintos paslaugos gali būti puikiai apjungtos vienam renginiui, suteikiant jam vientisumo. Neleiskite vakarėlio svečiams liūdėti!

Bubble Tower

Jūsų šventės meistrai, kurie pasiūlys ne vieną paslaugą, džiuginsiančią Jus ir Jūsų svečius visą vakarą. Mobilus kokteilių baras, šampano taurių piramidė bei unikalus desertų šou! Derinkite dailius kokteilius ar šampano taures su įspūdingai atrodančiais, profesionalių virtuvės meistrų paruoštais saldėsiais. Bubble Tower barmenai garsėja ilgamete patirtimi, bendradarbiauja su švenčių koordinatoriais bei restoranais, tad galite kreiptis įvairiais klausimais, be abejonės kartu rasite sprendimą. Puikus sprendimas, ieškantiems keleto paslaugų ir norintiems sutaupyti laiko bei resursų.

CwB Barmenai

Nuotaikingi, visuomet su šypsena dirbantys barmenai, išmanantys savo darbą. Mobilus baras vestuvėms ir kitiems renginiams bet kuriame Lietuvos kampelyje. CwB barmenai pasižymi ypatingai gražiai patiektais, vizualiai akį pamaloninančiais kokteiliais. Pagal Jūsų norus, paruoš ir dailią šampano piramidę ar elegantišką šampano staliuką.

Barmen For You

Profesionalūs Barmen For You barmenai, turintys tarptautinius sertifikatus jus nustebins ne tik idealiai patiektais gėrimais, bet ir nepakartojamu baro šou su ugnimi! Mobilus baras vestuvėms ar kitiems renginiams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. BFY gali surengti Jums įdomius, smagius kokteilių gaminimo mokymus su degustacija. Šampano piramidė taps renginio vinimi. Taip pat, yra galimybė išsinuomoti tik įrangą savo renginiui.

Icy Shakers

Profesionalų komanda Icy Shakers pasiruošę aptarnauti svečius tiek nedideliuose privačiuose renginiuose, tiek didžiuliuose festivaliuose. Modernus mobilus baras vestuvėms ar kitms šventėms papuoš Jūsų aplinką. Profesionalios barmenų paslaugos bei šampano piramidė pagyvins bet kokį renginį. Individualus šventės gėrimų meniu, dėmesys klientui, kokybiški gėrimai – viskas, ko reikia sėkmingam vakarui.

eMVi

Šie savo srities profesionalai pavers Jūsų renginį nepamirštamu. Mobilus baras, privačios barmenų paslaugos, o taip pat – kokteilių gamybos akademija bei degustacija, degančių arba azotu puoštų kokteilių šou, šampano piramidė bei įspūdingas barmenų šou. Didelis paslaugų pasirinkimas, galimybė atvykti į Jūsų pasirinktą lokaciją visoje šalyje. Be abejonės, eMVi barmenai sudarys šventės gėrimų meniu pagal Jūsų pageidavimus.

M-2 Bar

Dviejų barmenų sukurtas M-2 Bar mobilus baras aptarnaus Jus visoje Lietuvoje. Platus paslaugų asortimentas, į kurį įeina: mobilus kokteilių baras, šampano piramidė, kokteilių gaminimo pamokos, o taip pat – galimybė išsinuomoti taures arba įsigyti ledukų savo renginiui. Jus pradžiugins ne tik profesionaliai paruošti kokteiliai, bet ir barmenų sukurti šou elementai ir specialieji efektai. Puikus receptas įsimintinam vakarėliui!

Open Baras

Personalizuotas, būtent Jūsų šventei pritaikytas gėrimų meniu, mobilus baras ir visa reikalinga įranga bei du barmenai džiugins Jus Vilniuje, bei kituose Lietuvos miestuose. Galimybė užsakyti šampano taurių piramidę, kuri taps tikru šventės akcentu ir atgaivins svečius taure putojančio šampano.

1830 baras

Jauni bei energingi barmenai, turintys tarptautinės patirties, profesionaliai aptarnaus bet kokį renginį. Meniu sudarymas, mobilus baras ir jo įranga, baro indai, ingredientai kokteiliams – visu tuo bus pasirūpinta. Šampano taurių piramidė – papildoma paslauga, kurią galite užsakyti savo šventei.

Apsilankykite mobilaus baro paslaugų tiekėjų socialiniuose tinkluose, apžiūrėkite jų galerijas, įvertinkite, kuri komanda Jūsų renginiui tiks labiausiai. Visuomet rekomenduojame susisiekti ir pabendrauti, išsakyti savo lūkesčius, pajausti, ar einate koja kojon. Mobilus baras – tai labai svarbi renginio dalis. Maistas bei gėrimai, visuomet svečiams išlieka atmintyje, kaip teigiama arba neigiama emocija, tad būtinai kreipkitės į srities profesionalus, kad visi svečiai būtų maksimaliai patenkinti. Visi aprašyti mobilūs barai turi daugiametę patirtį, bei yra aplankę daugybę skirtingų tipų renginių, tad visuomet galite tikėtis profesionalių patarimų ir nepriekaištingo aptarnavimo. Paslaugos teikiamos visos Lietuvos ribose – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir kituose, o kartais net ir užsienyje!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *